Aktualności

Orzeł przełamuje złą passę !

• autor: hestex1923, 2014-10-05 17:23

Orzeł Rudnik pokonał 4-1 Słowianin Grębów !

W dniu wczorajszym na własnym stadionie podejmowaliśmy wyżej notowany zespół z Grębowa. Po ostatniej wysokiej porażce z Unią Nowa Sarzyna aż 0-6 sytuacja zrobiła się nerwowa. Nasi piłkarze nie patrząc w tył zagrali dobre zawody i rozgromili Słowianina przed własną publicznością w wysokim rozmiarze bo aż 4-1. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15. Już na samym początku spotkania poprzez nieporozumienie naszego zawodnika i bramkarza rzut wolny z linii 16 metra  uzyskali przyjezdni, lecz strzał był niecelny a Kussy nie musiał wcale interweniować. W 10 minucie spotkania nasi zawodnicy stworzyli sobie dogodną sytuacje aby otworzyć wynik spotkania i po podaniu Dariusza Gąsiorowskiego problemu z umieszczeniem piłki w siatce nie miał Marcin Skoczylas. Goście byli zaskoczeni tym co sie dzieje, ponieważ zapewne liczyli na inny obrót zdarzeń. W 35 minucie po dobrze wykonanym rzucie rożnym gola głową zdobył Bryan Mierzwa i podwyższył na 2-0 . Do przerwy utrzymał się wynik premiujący naszą drużynę. Tuż po przerwie przyjezdni zaczęli atakować ale nasi zawodnicy skrupulatnie się bronili. W 51 minucie pod naszą bramką zrobiło się zamieszanie i mimo tego, że Kussy obronił strzał przeciwnika to przy dobitce Wilka nie miał juz szans i rozmiary porażki zostały zmniejszone. Nasi zawodnicy wytrwale walczyli co przyniosło efekt w 80 minucie kiedy to Piróg otrzymał piłkę i oddał strzał po ziemi a piłka podbiła się i zmyliła bramkarza gości wpadając do bramki. Wynik meczu 3 minuty później ustalił Marcin Skoczylas, który wykorzystał świetne dośrodkowanie od Pędlowskiego i strzałem głową przelobował bezradnego bramkarza.
Obecnie zajmujemy 6 miejsce w tabeli w dorobkiem 17 oczek. Do tej pory zostało rozegranych 10 kolejek. Wygraliśmy 5 spotkań, 2 zremisowaliśmy a w 3 pozostałych musieliśmy uznać wyższość rywala.