YouTube

Aktualności

Ks Podwolina - Orzeł Rudnik (1-2)

• autor: hestex1923, 2014-04-07 09:53

W dniu wczorajszym została rozegrana 17 seria spotkań rozgrywek o mistrzostwo Klasy okręgowej grupa : Stalowa Wola. Nasz zespół zrewanżował się za jesienną porażkę na własnym boisku i w wyjazdowym spotkaniu na Podwolinie zainkasował ważne 3 punkty wygrywając 1-2 z miejscową drużyną. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15.00. Od początku nasi zawodnicy zaczęli grać piłką i spychać rywala na własna połowę lecz w 10 minucie spotkania, gdy wyszli do przodu gospodarze wyprowadzili kontrę i piłkę w bramce zmieścił Bartłomiej Łątka. Kolejne minuty pierwszej połowy to nasza rosnącą przewaga na murawie, której nie mogliśmy udokumentować bramką. Nasi piłkarze oddali kilka groźnych strzałów ale bramkarz rywali był dobrze dysponowany i nie dał sie zaskoczyć. Mimo dużej przewagi do przerwy utrzymał sie wynik premiujący zespół z Podwoliny. Po przerwie meczy wyglądał dokładnie tak samo jak przez pierwsze 45 minut nasza drużyna atakowała, grała piłką a rywale bronili się na własnej połowie i wyprowadzali kontry gdy mieli do tego sposobność lecz bardzo szybko zostały przerywane przez naszych zawodników. W końcu w 68 minucie meczu dokładna piłkę do Marcela Pędlowskiego dograł Marcin Skoczylas i ten pierwszy nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce wyrównując wynik spotkania. Po tej bramce nasi zawodnicy uwierzyli, że można jeszcze wygrać i dalej atakowali. Gospodarze spotkania wyprowadzali kontry, które mogły być zabójcze lecz zawodnikom rywala albo brakowało precyzji albo ostatniego podania. Pod koniec spotkania gdy wydawało się, że nastąpi podział punktów mierzonym strzałem po ziemi bramkarza Podwoliny pokonał Marcin Skoczylas i zapewnił nam bardzo dla nas ważne 3 punkty dzięki, którym odskoczyliśmy na 3 oczka od ostatniego w tabeli Krzeszowa i zbliżyliśmy się do zajmującej jedna pozycje wyżej Podwoliny. To już drugie wygrane spotkanie, które daje nam nadzieje na to, że w klubie zaczyna się powoli wszystko układać i zdołamy  utrzymać ''okręgówkę'' w Rudniku.